Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ вивчали проблеми ціноутворення

На економічному факультеті ЗНУ вивчали проблеми ціноутворення

03.12.2010 14:59

25 листопада на економічному факультеті відбулося засідання круглого столу «Ціноутворення як основа забезпечення ефективності функціонування підприємств та чинник підвищення добробуту населення».

Учасники заходу розглянули процес ціноутворення в рамках чотирьох секцій: «Теоретико-методичні засади формування ціни», «Цінова політика суб'єктів господарювання», «Вплив ціноутворення на економіку держави та регіонів».
Крім викладачів та студентів у заході взяли участь почесні - Інесса Носенко (директор Єврейського центру «Мазаль тов»), Григорій Дейгін (агентство «Сторно»), Олена Старікова (Мала академія управління бізнесом КРЦМтаШ). Запросили також учнів Малої академії управління бізнесом.
Зі вступним словом «Проблеми ціноутворення в умовах кризи» до учасників звернулася декан економічного факультету, доктор економічних наук професор Алла Череп.
Доповідачі у своїх дослідженнях розкрили процес ціноутворення у різних галузях економіки, його особливості, проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення. За результатами роботи круглого столу було визначено ряд найважливіших проблем розвитку економіки України в сучасних умовах. Задля вирішення вказаних питань його учасники обговорили пропозиції доповідачів, які були схвалені і сформульовані у вигляді резолюції.

Голова НТСА економічного факультету
Віталія Лігузова