Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися ІІІ Всеукраїнські змагання з адміністративного права

У ЗНУ відбулися ІІІ Всеукраїнські змагання з адміністративного права

20.12.2010 12:54

17-18 грудня Запорізький осередок Ліги Студентів Асоціації правників України за підтримки декана юридичного факультету Запорізького національного університету Тетяни Коломоєць провів ІІІ Всеукраїнські змагання з адміністративного права та процесу імені Василя Стефанюка.

У змаганнях, що проходять на базі ЗНУ уже втретє, взяли участь команди з різних куточків України. Це - представники вищих навчальних закладів Одеси, Рівного, Харкова, Полтави, Запоріжжя, Києва, Донецька тощо.
Захід розпочався привітаннями Голови Запорізького осередку АПУ – Ії Зозуль. Вступне слово також було надане деканові юридичного факультету ЗНУ Тетяні Коломоєць, яка наголосила на важливості цих змагань та подарувала кожному учаснику комплект книжок з адміністративного судочинства.
Перед початком змагань для їх учасників провели екскурсію до Запорізького окружного адміністративного суду, продовживши традицію минулого року.
Самі дебати проходили у два тури: півфінал та фінал. Послідовність виступу команд визначилася шляхом жеребкування. У півфіналі працювала суддівська колегія, до якої входили представники викладацького складу юридичного факультету ЗНУ - Тетяна Коломоєць, Павло Лютіков, Ілля Сквірський, Михайло Віхляєв. До фіналу вийшли 4 команди, які набрали найбільшу кількість балів. Фабули для змагань підготували давні партнери Запорізького осередку Ліги студентів АПУ юридичне бюро «Советникъ».
Наступного дня відбулася друга частина дебатів. У фіналі працювала суддівська колегія, до складу якої входили адвокат відомої юридичної фірми «Василь Кисіль і партнери» Олексій Случ й викладачі юридичного факультету ЗНУ Павло Лютіков та Михайло Віхляєв. Боротьба між фіналістами була запеклою, але суддівській колегії вдалося визначити кращих з найкращих.
I місце - отримала команда «ARGO» з Донецького національного університету, представниками якої були Владислав Жабський та Артем Білоусов.
II місце - команда «АМПАРО» Запорізького національного університету у складі Дар’ї Надточій та Руслани Філоненко.
III місце – команда «Libert» Національного університету «Острозька академія», представлена Іриною Стецик та Вікторією Волинчук.
У номінації « Кращий оратор» перемогу одержала Ірина Стецик.
Переможці отримали книжки у подарунок від спонсора Ліги студентів АПУ видавництва «Юрінком Інтер». Запорізький осередок Ліги студентів АПУ вдячний за підтримку також юридичній компанії «Ващенко, Бугай та Партнери», «Legitimus» та інформаційним партнерам – Pravotoday та Goodzon.

Юридичний факультет ЗНУ