Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці біологічного факультету ЗНУ обговорюють проблеми страхової медицини

Науковці біологічного факультету ЗНУ обговорюють проблеми страхової медицини

21.12.2010 14:09

Минулого тижня студенти та викладачі біологічного факультету взяли участь у прямому ефірі проекту ТРК «Алекс» «Народ – проти, народ – за!», присвяченого проблемам платного медичного обслуговування та страхової медицини.

На дискусію були запрошені провідні службовці міської ради, які опікуються питаннями охорони здоров’я, головні лікарі медичних установ і аптек державного та приватного сектора. До складу делегації від біологічного факультету увійшли студенти Абакумець Е., Мідько К., Поліщук А., Буренко К., Гарустович В., Бугайова В., Кавецька Т. та доцент кафедри біохімії та імунології Федотов Є. Р.
Гості студії намагалися з’ясувати особливості нової медичної реформи, її переваги та недоліки. Зокрема, студенти цікавились чи покращиться якість платної медицини, які гарантії будуть давати страхові компанії при використанні медичної страховки, які заходи планують провести саме лікарі Запорізької області. Хоча наші представники так і не отримали прямих відповідей на поставлені запитання, стало зрозуміло, що реформи медицини повинні проводитися виважено та поступово, адже на сьогодні в цій сфері існує багато протиріч.
До речі, студенти біологічного факультету беруть участь у подібному заході вже вдруге і планують продовжувати цю традицію в майбутньому.