Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет подарував свято дітям у день Святого Миколая

Юридичний факультет подарував свято дітям у день Святого Миколая

23.12.2010 11:23

Свято Святого Миколая зазвичай дарує дітям радість та надію щодо здійснення найзаповітніших мрій. 20 грудня юридичний факультет ЗНУ вирішив подарувати частинку цього свята вихованцям школи-інтернату №1.

Діти зустріли гостей з посмішками, в їхніх очах читалося очікування чогось нового, доброго та теплого. Вихованці школи-інтернату вже звикли до вражень і емоцій, які їм традиційно приносять студенти нашого вишу.
«Ступивши на поріг інтернату, ми начебто поринули в атмосферу дитинства, але безтурботним його назвати, нажаль, не можна. На душі стає тепло та приємно від відчуттів, що ти даруєш дітям приємні моменти та, хоч і маленьку, та все ж таки надію на краще», - діляться враженнями студенти.
Організатором благодійного візиту виступила студентська рада юридичного факультету та викладач кафедри конституційного та трудового права Микола Мартинов. Студенти-юристи привітали дітей зі святом та вручили їм солодкі подарунки. Ще одним приємним сюрпризом став невеличкий концерт, в якому брали участь співаки юридичного факультету: Владлена Мажара та Ігор Лющанський. Їх новорічні пісні підняли настрій та підсилили дух свята, а студентки першого курсу підготували запальний танок.
«Головне не розбити кришталь довіри, адже ми даруємо надію дітям, у яких іноді опускаються руки від підлої та тяжкої хвороби. Як казав великий Шекспір: «Люди – господарі своєї долі», тому давайте дарувати щастя тим, кому дійсно потрібна допомога!» - зазначили студенти.

Владлена Мажара