Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ посіла третє місце на конкурсі наукових робіт «Зробимо Україну енергоощадною»

Студентка ЗНУ посіла третє місце на конкурсі наукових робіт «Зробимо Україну енергоощадною»

23.12.2010 11:54

За підсумками конкурсу наукових робіт на тему «Зробимо Україну енергоощадною» президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» наукова робота студентки 4 курсу факультету менеджменту ЗНУ Вікторії Зарютіної визнана однією з кращих. Студентка посіла на конкурсі 3 місце та отримала грошову премію.

Вікторія була запрошена до Києва на публічний захист кращих наукових робіт та офіційного вручення премій. Засідання проводилося у залі засідань Вченої Ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», за результатами якого Вікторія Зарютіна посіла 3 місце в рейтингу теми №5: «Як зробити економіку країни енергоощадною?» і отримала III премію у розмірі 2700 гривень.
«Ця проблема є актуальною для нашої держави і турбує громадськість, у нас в країні відбувається великий імпорт енергоносіїв. Саме тому ми разом із науковим керівником Віктором Шишкіним обрали цю тематику для свої доповіді. Тим паче, у Віктора Олександровича великий виробничий досвід у напрямку енергетики», - розповідає студентка.
Вікторія Зарютіна є членом наукової студентської проблемної групи «Управління підприємством в умовах кризи», науковим керівником студентки є кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій та логістики Віктор Шишкін. Студентка бере участь у виконанні науково-дослідної роботи викладачів кафедри менеджменту організацій та логістики Віктора Шишкіна та кандидата наук з державного управління Дамира Бікулова «Енергоощадність і економічний розвиток держави», що виконується за рахунок другої половини робочого дня.
Вікторія брала участь у конкурсі наукових робіт на здобуття премії Запорізької обласної державної адміністрації для обдарованої молоді в галузі «Наука» (результати ще не оголосили). Стала переможцем 1 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2010/2011 за напрямом «Менеджмент» (робота направлена до участі у 2 підсумковому турі конкурсу).
Займаючись науково-дослідними роботами, Вікторія отримувала різноманітні відзнаки, серед яких: Диплом учасника міжрегіональної науково-практичної конференції «Управління енергозбереженням», Подяка Ректора ЗНУ «За плідну наукову діяльність» та Диплом лауреата 3 премії конкурсу наукових робіт «Зробимо Україну енергоощадною» президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».
Студентка постійно бере участь у конференціях та публікує тези, за що отримує сертифікати та дипломи. Бажаємо Вікторії та її науковому керівнику Віктору Шишкіну подальших наукових досягнень!

Марія Соболевська