Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ за здоровий спосіб життя

Студенти ЗНУ за здоровий спосіб життя

23.12.2010 13:35

Студентська рада ЗНУ приєдналася до міської молодіжної акції «Почни Новий рік без тютюну та алкоголю». Захід ініційований Комітетом у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради. Головна мета організаторів перетворити наступний, 2011, рік на рік без алкоголю і тютюну.

Саме у рамках цієї акції 22 грудня у ІІ корпусі студенти провели акцію «Міняємо цигарки на цукерки!». Студентки російського відділення філологічного факультету, представниці студентської ради ЗНУ Інна Мосаєва й Ольга Шаруда пропонували усім бажаючим здійснити обмін цигарок на солодощі.
У дівчат є досвід роботи волонтерами – вони брали участь в акції «Від серця до серця», під час якої збирали гроші для дітей із вадами серця, саме тому змогли знайти спільну мову із бажаючими позбутися шкідливої звички. Принаймні, дехто зі студентів віддавав за цукерки не лише окремі цигарки, а й відразу викидав цілі цигаркові пачки.
Дещо ображеними виглядали ті, хто не палить, адже цукерок вони не отримували. Зате їх вигороджували тематичними календариками від Комітету у справах сім’ї та молоді міської ради і бажали ніколи не починати палити.
Нагадаємо, що схожі акції на підтримку здорового способу життя вже проходили на території студмістечка ЗНУ.
Акція «Міняємо цигарки на цукерки!» у ІІ навчальному корпусі триватиме ще й завтра, під час великої перерви (з 10.55 до 11.25).
Катерина Гопенко