Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ запалили вогні на новорічній ялинці

У ЗНУ запалили вогні на новорічній ялинці

27.12.2010 10:35

24 грудня у Запорізькому національному університеті відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. Свято зібрало як викладачів і студентів нашого вишу, так і високопосадовців, які завітали привітати колектив та студентів університету зі святом.

Вітаючи присутніх із зимовими святами, ректор ЗНУ професор Сергій Тимченко зазначив, що 2010 рік був досить вдалим для нашого університету. Серед головних досягнень вишу Сергій Михайлович відзначив успішне проходження акредитації за четвертим, найвищим, рівнем; ремонт університетської території. Найголовніше ж досягнення вишу полягає у тому, що тисячі абітурієнтів обрали його для отримання вищої освіти.
Привітали із наступаючим Новим роком присутніх заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Микола Ярмощук і заступник міського голови Олександр Кузьмін, до речі, обидва – випускники нашого університету. Вони висловили переконання, що 2011 рік буде кращим за той, що минає, і побажали успіхів та вдалої сесії усім студентам. Приєднався до святкових побажань і голова Жовтневої районної адміністрації Костянтин Вайтанник.
Несподіваною виявилася концертна програма, підготовлена Центром виховної та культурно-масової роботи ЗНУ. Родзинкою заходу стала суперечка між ведучими - символами 2011 року Котом та Кроликом – за яким календарем краще зустрічати Новий рік в Україні: за китайським чи японським?
Дід Мороз, що прибув із Снігуронькою на свято у білому лімузині, вирішив суперечку, запропонувавши зустрічати важливе свято за українським календарем.
А очікуючи, поки запалять огні на новорічній ялинці, присутні могли насолоджуватися піснями у виконання студента факультету фізичного виховання Івана Красникова, представника юридичного факультету Ігоря Лющінського, майбутніх філологів Тетяни Діденко й Миколи Білика, студентки факультету іноземної філології Євгенії Кондрашової і студентки математичного факультету Ольги Солохи. Оплесками зустріли глядачі і веселих хлопців та дівчат із хореографічної студії «D.A.L.S.», вбраних у костюми зайців.
Запалені гірлянди на святковій ялинці студенти зустріли вигуками захоплення, а завершилося свято величезним новорічним фейерверком.

Таміла Тарасенко

Більше фото дивіться тут: