Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ вивчали інфляційні процеси

На економічному факультеті ЗНУ вивчали інфляційні процеси

29.12.2010 11:39 Все Факультети Економічний

На економічному факультеті відбулося засідання круглого столу «Інфляційні процеси та їх вплив на економіку держави і добробут населення».

Захід розпочався виступом декана факультету, професора Алли Череп «Вплив інфляції на економічні процеси». Активну участь у роботі круглого столу взяли студенти економічного факультету, які висвітили широке коло питань, яку стосуються інфляційних процесів. Зокрема, пролунали такі доповіді, як: «Інфляція: сутність та структура», «Інфляція – неминучий складник економічного розвитку України», «Ретроспективний аналіз інфляційних процесів в Україні», «Взаємозв'язок інфляції та інфляційних очікувань», «Основні внутрішні чинники розвитку інфляції в Україні», «Інфляція економіки в умовах автаркії», «Вплив інфляції на добробут населення», «Інфляція та її вплив на залучення інвестицій в економіку України», «Інфляційні процеси у регіонах України», «Методи прогнозування інфляції».
В обговоренні висловили свою думку представники бізнесу, запрошені на захід у якості експертів: фінансовий директор ТОВ «Спецремстройсервіс» Ольга Голубєва і директор ТОВ «Урожай» Олексій Пучков. Вони зазначили, що інфляційні процеси мають значний вплив на діяльність суб’єктів господарювання, а дослідження цього явища дозволить впроваджувати науково обґрунтовані рекомендації у практичну діяльність.
За результатами засідання опублікують колективну монографію, в якій оприлюднять результати досліджень студентів і викладачів економічного факультету ЗНУ щодо інфляційних процесів.

Голова НТСА економічного факультету