Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ налагоджують зв’язки із львівським студентством

11.02.2011 14:19 Все Факультети Юридичний

8 січня у Львові відбулася зустріч між представниками студентів юридичного факультету Запорізького національного університету на чолі з головою студентської ради факультету Юрієм Адаменко та студентами Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Під час зустрічі сторони домовилися щодо необхідності налагодження співпраці між студентством та студентськими радами двох вищих навчальних закладів. Голова студентської ради ЛНУ ім. Івана Франка Роман Яцикович підкреслив, що у Львові добре знають Запорізький національний університет і, зокрема, його юридичний факультет. Наш виш львів’яни розглядають як один із провідних університетів України. Вони б залюбки переймали запорізький досвід та обмінювалися напрацюваннями з нашим ВНЗ задля спільного вирішення проблем, що хвилюють студентів.

Під час зустрічі представники двох вишів обмінялися інформацією щодо діяльності їхніх студентських рад. Вони висловили готовність продовжувати взаємодію у багатьох напрямках між студрадами наших ВНЗ. Студенти дійшли висновку, що їх позиції щодо підтримки реформування Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України вітчизняної вищої освіти. Також вони обговорили інші актуальні проблеми студентської політики, зокрема проект Закону про Вищу освіту, проект Закону про студентське самоврядування в Україні, налагодження співпраці та обміну досвідом між студентами різних ВНЗ України.

Результатом цієї зустрічі стало узгодження основних напрямів подальшого розвитку та співпраці між студентами наших вишів.

Голова студентської ради юридичного факультету

Юрій Адаменко