Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Навчання закордоном – результат наполегливої праці

Навчання закордоном – результат наполегливої праці

11.02.2011 14:23

Ця теза лягла в основу презентації міжнародних освітніх програм DOMAR TRAVEL EDUCATION та AMERICANCOUNCILS, що відбулася на початку нового семестру в ЗНУ.

Зустріч відвідали студенти зацікавлені в навчанні на бакалаврських та магістерських курсах у вищих навчальних закладах Великобританії та США. Консультанти компанії DOMAR TRAVEL розповіли про мережу центрів INTO, які пропонують якісно нові стандарти та можливості підготовки студентів до навчання у закордонних вишах. Студенти почули багато нового та цікавого про системи освіти в цих країнах. Ознайомилися з базою даних університетів-партнерів центру, переліком програм та послуг, що надає INTO для підтримки академічної мобільності між Україною та Великобританією.

Представник Американських Рад з міжнародної освіти Марія Михальцева (за підтримки Посольства США в Україні) розповіла про стипендіальні програми та гранти для навчання і проведення досліджень в різних галузях науки в університетах США. Досить широкі можливості пропонуються нашим студентам. Кожен бажаючий може приєднатися до мережі Education USA і безкоштовно користуватись ресурсами: дізнатись про можливості надання фінансування для навчання, про порядок подання документів до вузів США, про підготовку до екзаменів TOEFL, SAT, GRE, GMAT. Консультації центру можна отримати як по телефону: (044)483-25-32, 483-91-38, так і електронною поштою: eac.kyiv@gmail.com. Підпишіться на розсилку анонсів, і ви дізнаєтесь про конкурси для отримання грантів та стипендій.

Начальник відділу міжнародних зв'язків

Олена Тупахіна