Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ змагалися інтелектуали!

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ змагалися інтелектуали!

11.02.2011 14:27

Представникам Економіко-правничого коледжу нема коли сумувати. У них є багато можливостей заявити про себе не лише як про старанних студентів та активних учасників студентського життя, але й як про інтелектуалів.

Наприкінці січня в Економіко-правничому коледжі відбувся відбірковий тур гри «Що? Де? Коли?». Взяти участь у змаганнях виявили бажання 13 команд, у кожній із яких було 6 учасників.

Серед них – не тільки команди студентів різних спеціальностей, а й команда викладачів коледжу. До речі, ведучий відзначив, що це – «ноу-хау» запорізьких інтелектуальних змагань.

Головним суддею гри був Віктор Мокшанов – представник запорізького молодіжного клубу «Що? Де? Коли?». Також він виступив у ролі ведучого й автора запитань. Гра проходила в два тури по 12 питань в кожному. Гравці, прослухавши завдання, повинні були за хвилину дати на нього письмову відповідь. Переможцем була визнана команда, яка набрала найбільшу кількість балів за підсумком обох турів.

Питання, на які відповідали учасники, були цікавими та оригінальними. Для їх вирішення потрібно було підключати не лише знання, а й логіку. По завершенню напруженої гри оголосили переможців. Команда викладачів «Інтелектуальна еліта» набрала найбільшу кількість балів, але вона була «поза конкурсом».

І місце посіла суто дівоча команда 1 курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» під назвою «Кожен день - восьме березня», а ІІ - збірна команда 1 курсу, спеціальностей «Фінанси та кредит» та «Розробка програмного забезпечення» під назвою «3⁄14ченьки». Тепер ці команди зможуть брати участь в районних змаганнях гри «Що? Де? Коли?».

Катерина Гопенко