Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК – серед переможців конкурсу імені Тараса Шевченка

Студентка ЕПК – серед переможців конкурсу імені Тараса Шевченка

11.02.2011 14:28

Студентка І курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Ольга Рябуха посіла третє місце в мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка.

Конкурс проходив як творче змагання серед студентської молоді. Його учасникам для перемоги знадобилися не лише мовні та літературні знання в межах навчальної програми, а й наявність творчих здібностей. Студенти Економіко-правничого коледжу не залишилися осторонь такої важливої події, продемонструвавши власний літературний хист.

Метою організаторів заходу стало не лише вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, але й виявлення обдарованої молоді, майбутньої плеяди літературних митців. А також - розвиток їхнього творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до рідної мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Тим приємніше, що серед переможців виявилася і студентка ЕПК нашого вишу. Вітаємо Ольгу та бажаємо нових творчих успіхів!