Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Рада молодих учених ЗНУ розпочала свою роботу

Рада молодих учених ЗНУ розпочала свою роботу

24.02.2011 09:45

22 лютого відбулося перше засідання Ради молодих учених Запорізького національного університету.

Під час заходу проректор з наукової роботи ЗНУ Сергій Бостан ознайомив присутніх з основними напрямками майбутньої діяльності ради. Начальник науково-дослідного сектора Вікторія Меняйло окреслила першочергові завдання, що стоять перед Радою молодих вчених нашого вишу. Серед них - підготовка до IV університетської конференції студентів, аспірантів і молодих учених ЗНУ та участь у Фестивалі науки.
Задля розробки Положення про Раду молодих учених ЗНУ та плану роботи на поточний рік створено робочу групу. До її складу увійшли доцент кафедри новітньої історії України Юрій Каганов, докторант Русудан Махачашвілі та викладач кафедри адміністративного та господарського права Павло Лютіков.

Катерина Гопенко