Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 60 років – це тільки початок!

60 років – це тільки початок!

24.02.2011 09:57 Все Факультети Економічний

24 лютого свій ювілейний день народження відсвяткував доцент кафедри фінансів та кредиту Анатолій Кущик. У цей день іменинник приймав вітання від ректорату, рідного деканату, Запорізької обласної ради та своїх колег і друзів.

Право першими привітати Анатолія Петровича із ювілеєм отримала його рідна кафедра на чолі із завідувачем та деканом факультету Аллою Череп. За словами Алли Василівни, економічний факультет – це одна велика та дружня родина, тому «сімейне» коло і було вирішено розпочати із кафедри фінансів та кредиту. Іменинник отримав величезну кількість приємних слів на свою адресу. «Адже коли людина добра та щира, то для неї і слів приємних завжди знайдеться достатньо», - підбила підсумок Алла Череп.
Від ректорату Запорізького національного університету та обласної ради ювіляра привітав проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков: «Я бажаю Анатолію Петровичу, щоб він продовжував свою роботу з підготовки кадрів та фахівців на благо університету із добрим почуттям гумору, у розквіті сил, як і робив це до сьогодні. Ви проявляєте себе завжди не тільки як колега, але й як товариш і друг. Сьогодні Ви вступаєте до «клубу шістдесятників». Мені випала честь вручити Вам почесну грамоту від Запорізької обласної ради, яка є вагомим і приємним досягненням».
До привітань приєдналася кафедра економічної теорії і підприємництва, викладачі якої наголосили на тому, що Анатолій Петрович – це достойний приклад у ставленні до праці, до улюбленої справи. «Нам завжди є чому повчитися у вас – не тільки як у колеги, але й як і у друга».
Кафедра обліку і аудиту підтримала своїх колег у тому, що Анатолій Кущик є не тільки професіоналом своєї справи, але й доброю порядною людиною – він ніколи не відмовляє у допомозі, за якою звертаються до нього студенти і колеги.
Для кафедри економічної кібернетики Анатолій Петрович – спокійна і врівноважена людина, з добрим почуттям гумору та легкою іронією. Активісти зі студентської ради економічного факультету та наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ також виступили із привітаннями у адрес ювіляра.
Анатолій Петрович подякував усім за приємні слова, увагу, турботу і організацію святкового концерту. Особливу подяку було висловлено студентам за яскраві творчі виступи. «Результатом моєї праці є ваш відгук в щирих вітаннях – це найголовніше, що є у моєму житті», - зазначив Анатолій Петрович.
Декан економічного факультету Алла Череп закликала Анатолія Кущика не сумувати через вік, адже все своє життя він присвятив педагогічній діяльності, а це – достойно поваги.
Ми приєднуємося до привітань Анатолія Петровича і бажаємо успіхів та наснаги у педагогічній діяльності, щирих і відповідальних студентів.

Марія Соболевська