Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Вступнику / Рейтингові списки вступників / Рейтинговий список вступників на ОКР Магістр, спеціальність Державна служба

Рейтинговий список вступників на ОКР Магістр, спеціальність Державна служба


Рейтинговий список вступників на ОКР "магістр", спеціальність "Державна служба", денна форма

Факультет: Соціології та управління

8.15010002 державна служба

Форма: денна

Ліцензійний обсяг: 30

Обсяг державного замовлення: 0, з них квота пільговиків: 0, квота цільовиків: 0

Прізвище, ім’я, по-батькові

Сума балів

Поза конкурсом

Першочерговий вступ

Цільовий прийом

1

Сердюк Світлана Геннадіївна

253.00

2

Можний Микита Володимирович

230.00

3

Майгутяк Тетяна Ігорівна

202.00

4

Івахненко Ірина Ігорівна

200.00

5

Вовк Олена Вікторівна

198.00

6

Антонюк Антон Андрійович

196.00

7

Чехлата Аліна Віталіївна

196.00

Рейтинговий список вступників на ОКР "магістр", спеціальність "Державна служба", заочна форма

Факультет: Соціології та управління

8.15010002 державна служба

Форма: заочна 

Ліцензійний обсяг: 30 

Обсяг державного замовлення: 0, з них квота пільговиків: 0, квота цільовиків: 0

Прізвище, ім’я,

по-батькові

Сума балів

Поза конкурсом

Першочерговий вступ

Цільовий прийом

1

Семенюта Наталія Андріївна

209.00

+

2

Лозовицька Інна Миколаївна

205.00

+

3

Бойко Юлія Анатоліївна

264.00

4

Клименко Анна Вікторівна

264.00

5

Іванченко Ольга Олександрівна

261.00

6

Чемоданова Наталя Володимирівна

261.00

7

Алішевська Вікторія Володимирівна

254.00

8

Сердюк Світлана Геннадіївна

253.00

9

Дімітріу Ольга Костянтинівна

251.00

10

Заболотна Оксана Володимирівна

247.00

11

Пономарьова Ганна Геннадіївна

239.00

12

Бондар Наталія Євгеніївна

232.00

13

Кисельова Оксана Іванівна

231.00

14

Рябуха Юлія Дмитрівна

230.00

15

Лісовенко Анастасія Юріївна

229.00

16

Зубач Олена Анатоліївна

228.00

17

Дерев`янко Ірина Петрівна

218.00

18

Мозгова Лариса Миколаївна

216.00

19

Котелевська Ганна Володимирівна

216.00

20

Сторчак Лідія Григорівна

215.00

21

Почепцова Марія Вікторівна

214.00

22

Косенко Катерина Анатоліївна

214.00

23

Четвертний Микола Анатолійович

213.00

24

Пономар Віта Вікторівна

211.00

25

Міхно Павло Павлович

210.00

26

Головуніна Степана Володимирівна

208.00

27

Бутиріна Лілія Григорівна

207.00

28

Субботіна Інна Миколаївна

205.00

29

Волчанова Наталія Олександрівна

196.00

30

Синюк Олександр Олександрович

189.00

 

 

 

 

 

 

31

Курочка Світлана Леонідівна

184.00

32

Чернявська Ангеліна Олексіївна

183.00

33

Єрофєєва Ганна Сергіївна

181.00

34

Єланський Геннадій Геннадійович

162.00

35

Лучковська Ганна Вікторівна

110.00

36

Чабанець Надія Володимирівна

96.00

37

Кириненко Катерина Віталіївна

0.00