Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Університет / Коледжі / ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»

ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»


Директор

Черненко Віктор Вячеславович

Деканат знаходиться за адресою:
м. Запоріжжя , вул. Мінська, 10, 69041
Тел.: (061) 224-87-48

e-mail: zgefc.znu@gmail.com

Запорізький гідроенергетичний коледж Запорізького національного університету – провідний заклад вищої освіти І-ІІ рівня акредитації в Запорізькому регіоні, який має давню історію.

Він заснований у 1935 році як вечірній енергетичний технікум для підготовки спеціалістів з експлуатації Дніпровської гідроелектростанції.

За більш ніж 80 років існування коледжу було підготовлено близько 30 тисяч фахівців для енергетичної галузі України та зарубіжжя. Наші випускники — це Герої праці, лауреати Державних премій, науковці, керівники підприємств, міністри, мери, політики.

Коледж має потужну матеріальну базу, якісний викладацький склад, тісні зв’язки з виробництвом. Але найбільшою нашою гордістю є студенти, які мають змогу здобути не тільки якісну освіту, а й всебічний культурний розвиток.

ЗГЕК ЗНУ запрошує на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху у своєму житті.

Щиро запрошуємо до дружньої студентської родини Запорізького гідроенергетичного коледжу Запорізького національного університету!