Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Університет / Коледжі / ВСП «Запорізький металургійний коледж ЗНУ»

ВСП «Запорізький металургійний коледж ЗНУ»


Директор

Тютюнник Лариса Миколаївна

викладач ЦК суспільно-економічних дисциплін, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

Деканат знаходиться за адресою:
м. Запоріжжя , вул. Немировича-Данченка, 71, 69091
Тел.: (061) 707-80-81, (061) 707-80-82

e-mail: zmkznu@ukr.net

Запорізький металургійний коледж ЗНУ – це сучасний навчальний заклад з розвиненою матеріально-технічною базою і соціальною інфраструктурою.

Запорізький Металургійний технікум заснований з початком будівництва індустріального комплексу м. Запоріжжя у 1929 р. і стає основною кузнею з підготовки кадрів для металургійної промисловості міста.

Неможливо уявити собі надійне і стабільне майбутнє нашої незалежної України без освічених висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати складні технічні задачі та забезпечувати випуск продукції, що відповідає міжнародним стандартам.

Запорізький металургійний коледж, який є першою ланкою в системі вищої освіти, здійснює підготовку майбутніх спеціалістів середньої ланки для металургійної промисловості.

Наш коледж вже 90 років готує кваліфікованих сталеварів, прокатників, механиків та електриків по ремонту і монтажу металургійного обладнання, і майже 50 років — тепловозників та організаторів руху залізничного транспорту. Всі випускники в подальшому мають гарантоване працевлаштування на металургійних підприємствах м. Запоріжжя та достойну високооплачувану заробітну плату.