Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Соціальна робота


Кваліфікація: соціальний працівник

Фахівець цієї спеціальності може обіймати посади у державних установах системи соціального захисту населення, громадських організаціях, працювати в приватних фірмах. Фахівці соціальної роботи — це, передусім, фахівці в галузі соціального управління. Їх призначення — сприяти розв’язанню проблем суспільства, допомагати людям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Фахівці соціальної роботи також досліджують соціальне становище, визначають проблеми громади, сім’ї або окремої людини, створюють проект вирішення проблеми і реалізують заходи, необхідні для її розв’язання.

Перспективи спеціальності пов’язані з розвитком державної мережі служб соціальної роботи і з розвитком громадських та комерційних організацій, які надають соціальні послуги. Аналіз ринку праці свідчить: найближчі 15 – 20 років проблема безробіття для фахівців соціальної роботи просто не буде існувати.

Отримання спеціальності «Соціальна робота» дозволяє працювати за такими напрямками та на таких посадах: працівник служби соціального забезпечення; працівник центру занятості та пенсійного фонду; менеджер соціальної сфери, менеджер персоналу.

 

11.08.2016 14:27