Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Кафедра металургійного обладнання


Завідувач кафедри

Огінський Йосип Кузьмич

доктор технічних наук, старший науковий співробітник

Адреса: 69006, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 226, аудиторія (кабінет): 30а

Tел.: +380 (61) 227-12-42

E-mail: kafedraMOZGIA@ukr.net

Кафедра Металургійного обладнання має висококваліфікований професорсько-викладацький колектив (2 професори, 4 доценти, 3 старших викладача і 1 асистент) зі значним досвідом виробничої, науково-дослідної та педагогічної роботи.

Кафедра здійснює підготовку й випуск:

  • Бакалаврів - за напрямком 133 - «Галузеве машинобудування». Кваліфікація - бакалавр з машинобудування.
  • Магістрів - за спеціальністю  133 - «Галузеве машинобудування». та освітньою програмою 133.00.12 "Металургійне обладнання"

При кафедрі працюють магістратура та аспірантура, що дає можливість продовжити навчання і отримати науковий ступінь.

Кафедра має потужну лабораторну базу з 6 лабораторій загальною площею біля 400 м2 Лабораторії оснащені унікальними діючими моделями і макетами обладнання, приладами і ЕОМ.

Кафедра має комп'ютерні класи, які оснащено сучасними ПЕОМ і ліцензованим програмним забезпеченням.

Працевлаштування випускників

Напрям «Машинобудування» та спеціальність "Металургійне обладнання" є широкопрофільними, що практично виключає проблеми з працевлаштуванням. Фахівці, що опанували базові дисципліни, отримують фундаментальні та загально-інженерні знання.

Наші випускники можуть працювати в сфері комп'ютерного проектування, конструювання й моделювання, на виробництвах з виготовлення, монтажу та налагодження промислового обладнання, експлуатації та технічного обслуговування, модернізації та удосконалення техніки. Їх запрошують працювати не тільки на виробництва, пов'язані з металургією і машинобудуванням, але й на підприємства та організації інших галузей.

Фахівці з дипломами інженера-механіка нашої академії успішно працюють на промислових підприємствах, в проектних, конструкторських і науково-дослідних організаціях, займаються маркетингом, менеджментом і іншою підприємницькою діяльністю, викладають у вищих навчальних закладах.

Одночасно зі спеціальною освітою в стінах академії багато студентів паралельно здобувають другу вищу освіту в сфері економіки чи комп'ютерної техніки, що ще більше розширює можливості випускника в його кар'єрі.

 

Основні бази працевлаштування:

  • ВАТ «МК Запоріжсталь»;
  • ПАТ «Електрометалург. завод «Дніпроспецсталь»;
  • ПАТ «Запоріжвогнетрив»;
  • ПАТ «Запоріжкокс»;
  • ТОВ«Запорізький титано-магнієвий комб.;
  • ПАТ «Запорізький феросплавний завод»
  • ПАТ «Укрграфіт»
  • ВАТ «Мотор Січ»

24.06.2019 12:06