Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Лабораторії


Навчально-лабораторна база кафедри ОМТ ФМ повністю забезпечує проведення аудиторних занять на сучасному рівні, дає можливість широко використовувати наочні посібники, лабораторне демонстраційне обладнання, технічні засоби навчання. Забезпеченість навчальних аудиторій мультимедійним обладнанням становить 100 відсотків.

Обладнання та технічне оснащення приміщень кафедри відповідає вимогам техніки безпеки. На кафедрі налагоджена система контролю за дотриманням вимог техніки безпеки, виробничої санітарії і протипожежної безпеки та з питань охорони праці. Двічі на рік члени кафедри проходять інструктаж з питань техніки безпеки і охорони праці, про що ставлять свій підпис у журналі інструктажів.

Студенти отримують необхідний матеріал і досвід для проведення наукових досліджень, написання кваліфікаційних робіт, а також знань і умінь, які можуть бути використані в майбутній професійній діяльності.

В лабораторії обробки металів тиском проводяться лабораторні і науково-дослідні роботи по теорії і технології листопрокатного і сортопрокатного виробництва, у т.ч. гаряче і холодне прокатування металів і сплавів, досліджуються процеси гарячого об’ємного і холодного об’ємного і листового штампування, процеси кування заготовок, процеси пресування і волочіння металів. В лабораторії матеріалознавства досліджуються різновиди чавунів, сталей і сплавів, у т.ч. кольорових металів (мідь, алюміній, титан тощо). Виготовляються шліфи, досліджуються мікроструктура металів і їх механічні властивості. В лабораторії термічної обробки досліджуються фазові перетворення у твердому стані, ізотермічні і термодинамічні діаграми перетворень, види відпалу І і ІІ роду, загартування з поліморфним перетворенням і відпуск сталі, способи поверхневого зміцнення і термомеханічної обробки сталевих виробів.


24.06.2019 12:09