Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Університет / Факультети / Біологічний факультет / Міжнародна діяльність / Академічна мобільність викладачів та студентів

Академічна мобільність викладачів та студентів


Академічна мобільність викладачів та студентів є запорукою успішного навчання та викладання. Обмін досвідом з іноземними колегами підвищує якість навчання та викладання та виводить Запорізький національний університет на справді європейський рівень. Це дозволяє підтримувати високий рівень наукової та навчальної діяльності.

Паротягом останнього часу міжнародне стажування на факультеті пройшли доценти Яковлева-Носарь С.О., Петруша Ю.Ю., Перетятько В.В., Сарабеев В.Л., Бойка О.А, Представники кафедри хімії, загальної та прикладної екології та зоології, біології лісу, мисливствознавства та іхтіологіх, фізіології, біохімії, імунології з курсом цивільного захисту та кафедри генетики та рослинних ресурсів активно брали участь у міжнародних конференціях під час яких обговорювали сучасні тенденції наукових досліджень.

Викладачі та студенти брали участь в програмі обмінів студентів, викладачів та науковців Еразмус+, яка надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, терміном від 1 тижня до пів року згідно угод укладених Запорізьким національним університетом. .

Кожного року проводяться постійні зустрічі з викладачами та здобувачами освіти щодо можливостей міжнародних стажувань, програм подвійних дипломів та з запрошенням до курсів англійської мови. На факультеті функціонує English Speaking Club під керівництвом заступника декана з міжнародної роботи біологічного факультету к.б.н. Бойкої Олена Анатоліївни. Він є безоплатнім та дозволяє студентам практикуватися у розмовній англійський одночасно з отриманням вміння користуватись професійною лексикою.

Запорукою успішної участі в програмах академічної мобільності є вчасна поінформованість про потенційні можливості, які надає інтеграція в єдиний освітній простір ЄС. Тому викладачі та студенти біологічного факультету регулярно беруть участь у зустрічах із координаторами програм академічної мобільності. Подібні презентації академічної мобільності надзвичайно важливі для наших студентів та науковців, адже тут не просто знайомлять з освітніми можливостями за кордоном, а й надають покрокову інструкцію участі в конкурсі, звертають увагу на його ключові моменти, а також знімають страх перед складністю процедур.