Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Студентське життя


Студентська рада – це орган самоуправління на факультеті, що здійснює активну діяльність, організацію, зв’язок, захист, та має ще безліч обов’язків.

Але якщо казати простими словами...

Студентська рада – об'єднання. Об'єднання усіх студентів, усіх ідей та напрямків мислення.

Студентська рада – допомога. Допомога у вирішенні питань з навчального процесу, пошуку інформації щодо діяльності факультету та зв'язку викладачів зі студентами та навпаки.

Студентська рада – організація. Це організація івентів, інформаційних штук, ідей у справжні події.

Студентська рада – відповідальність. За свої дії, за результат, за достовірність інформації, що передається від адміністрації до студентів, від студентів до адміністрації, від студентів до студентів, від студентів до абітурієнтів.

Студентська рада – дружня, натхненна команда, що готова йти вперед.

У 2010-2011 навчальному році студентами (в тому числі й представниками студентської ради факультету) було розроблено герб та гімн факультету. Авторами гербу факультету стали Олександр Носенко, Манук Мартоян та Олександр Кучеров. Авторами гімну – Вікторія Шаповалова (слова), Анатолій Сердюк (музика).

Структура студентської ради економічного факультету

Марина Корохова. Чого вона досягла в житті? Нічого, абсолютно нічого, але це до того моменту, як 4 роки тому вступила до економічного, та згодом стала головою Студради. Так, це та сама леді, яка заправляє усім хаосом та виром подій, а також на 100/100 рулить усіма студактивістами.

Вікторія Кармазіна. Голова SMM-сектору, жодні інтриги, скандали, розслідування та події на економічному не пройдуть повз її «око орлиці», та всі студенти будуть ознайомлені з актуальною інформацією через соцмережі.

Аліна Гурська. Голова культурно-масового сектору, та сама запальничка, котра легко збере людей на захід. Горить своєю справою і о 3-й ночі, складаючи шалено круті сценарії до івентів.

Роман Михайленко. Голова спортивного сектору. Завжди напоготові бігти марафон або зареєструвати команду на змагання. Усі нагороди та медалі за перші місця спершу перевіряються на міцність та справжність його руками.

 

Основні напрями діяльності Студентської ради

 1. Спортивний сектор.

Участь економу в будь-яких спортивних змаганнях = перемога

 1. SMM

Якщо тобі цікаво спостерігати за життям економу в соц.мережах, та дізнаватися про актуальні новини, то SMM саме про це.

 1. Культурно-масовий сектор

Студентська рада завжди проводить круті івенти, бере участь у різних заходах університету та займає перші місця.

Представниками студентського самоуправління на економічному факультеті проводиться безліч заходів, серед яких:

 • регулярно проводяться збори студентського самоуправління, на яких обговорюються такі важливі питання як організація навчального процесту, профорієнтаційна діяльність, робота за студентами соціальних категорій, участь у благодійних акціях та багато іншого;
 • запустили інформаційні пости про кожну з кафедр факультету;
 • в Інстаграмі зробили запуск двух рубрик: EF Films, EF Books;
 • взяли участь у третьому дні «Весняної школи-2021» та розповіли учасникам, що таке Студентська рада та як це все працює;
 • розробили «Бот економічного» - всю найпотрібнішу інформацію можна знайти тут або задати питання у розділі «Ваші питання та фідбек»;
 • змінили дизайн ранкової рубрики в Інстаграмі;
 • –відвідали лекцію з менторами від СР;
 • провели інтерв'ю з нашим деканом, та випустили відео у соціальних мережах;
 • зустріли першокурсників на Фестивалі молоді та ознайомили їх зі Студентською радою, факультетом та університетом;
 • влаштували посвяту у першокурсники;
 • організували захід «Cozy time» на економічному.

Студентська рада на факультеті не тільки працює в напряму організації дозвілля та культурно-масових заходів на факультеті, наданні практичної допомоги студентам, але і приділяє увагу виховній роботі зі студентами. Так, наприклад постійно планується створення студентського бюро працевлаштування, відкрито галерею видатних випускників на сайті факультету, проводиться робота по організації зустрічей наших студентів з представниками керівництва провідних підприємств та організацій Запоріжжя, з випускниками факультету.

 

На економічному факультеті влаштували посвяту першокурсників у студенти

Традиційно усі факультети Запорізького національного університету влаштовують посвяти для своїх студентів. Цей звичай не оминув і економічний факультет. Активісти факультету разом із з головою студентської ради економічного факультету Мариною Короховою влаштували студентам різні конкурси та танцювальні батли. Натомість першокурсники вирішили показати всі свої таланти, також кожна спеціальність представила номери: пісні, танці, вікторини. Потім кожен мав змогу залишити пам'ять після себе, намалювавши щось на великому полотні, яке тепер буде висіти в корпусі економічного факультету.

 

У ЗНУ в рамках Спартакіади провели дружній забіг для студентів різних факультетів

Цьогоріч сквері біля Спортивного комплексу ЗНУ відбувся традиційний забіг (крос) серед студентів Запорізького національного університету. Захід проходив у рамках щорічної Університетської спартакіади. У ньому взяли участь близько 100 представників 11 факультетів університету. Серед них були й студенти економічного факультету.

Адміністрація, викладачі та студенти економічного факультету ЗНУ приєдналися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Восьмого листопада до Дня української мови та писемності в нашій державі провели щорічний, уже двадцятий, Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Участь у цьому масштабному патріотичному заході вже перетворилася на добру традицію для представників Запорізького національного університету і економічного факультету. Адже це – не лише можливість перевірити свої знання рідної мови, але й продемонструвати свою громадську позицію, відчути єдність з іншими учасниками диктанту – українцями, що мешкають не лише в рідній країні, але й за її межами.

У ЗНУ завершились змагання з шахів серед дівчат в рамках університетської студентської спартакіади

У змаганнях із шахів взяли участь студенти 12 факультетів та інженерного інституту. Суддею на цьому змаганні виступив доцент кафедри фізичного виховання Юрій Гришко. Як зазначили організатори та суддя змагань, учасники продемонстрували непогані результати гри у шахи.

Так, за результатами змагання із шахів серед дівчат 1 місце посіли студенти економічного факультету. Відзначимо, що переможці змагань були нагороджені грамотами і медалями.

У ЗНУ завершились змагання з шашок серед дівчат у рамках університетської студентської спартакіади

Нещодавно у рамках проведення цьогорічної спартакіади Запорізького національного університету в університеті проводились змагання з гри у шашки серед дівочих команд факультетів. Організаторами заходу традиційно виступили представники спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

За результатами ігор загальнокомандні місця серед дівчат з різних факультетів та інженерного інституту розподілилися наступним чином: І місце посіла команда філологічного факультету, ІІ місце – у команди економічного факультету, а ІІІ місце – у команди факультету соціальної педагогіки та психології. Всі переможці були нагороджені грамотами і медалями. Вітаємо команди з такими результатами і бажаємо подальших перемог.

На економічному факультеті відзначили активність представників студентської ради щодо організації заходів дозвілля

На економічному факультеті Запорізького національного університету традиційно готують чимало заходів до цікавих свят. Не обійшли увагою й цьогорічний День Святого Валентина. На першому поверсі навчального корпусу №5 усі охочі мали змогу сфотографуватися у тематичній фотозоні, яку підготували талановиті представники студентського активу.

Велике серце, зроблене з квіточок порадувало багатьох. Також увагу привертав Купідон, який дарував всім охочим печиво, яке власноруч готувала студентка Вікторія Місюра.

Усім студентам та викладачам дуже сподобалася ідея святкування Дня закоханих. Вони сподіваються, що це стане традицією як для факультету, так і для всього університету. Своєю чергою, адміністрація відзначила подякою активність представників студентської ради й подякувала їм за креативний підхід до підготовки творчих заходів.

На економічному факультеті триває традиція проведення креативних творчих вечорів

Щороку студентська рада економічного факультету влаштовує «Вечір із економом», і щоразу тематика цього заходу інша. Цього разу студенти-активісти провели вечір у стилі Гаррі Поттера. Там були присутні представники не тільки економічного, а й філологічного факультету, факультету журналістики. Перш ніж потрапити на захід, кожен мав пройти реєстрацію та відповісти на питання для того, щоб розподільчий капелюх вибрав відповідний факультет для майбутнього студента.

Усі учасники конкурсу стали випускниками школи «Hogwarts» та отримали дипломи і подарунки. Вони дуже вдячні організаторам за приємний вечір.

У ЗНУ відбувся шоу краси і талантів «MISS UNIVERSITY»

Ось такі результати конкурсу MISS UNIVERSITY 2020 серед учасниць економічного факультету

Міс глядацьких симпатій University 2020 - Олександра Сидір

Міс Шарм University 2020 - Юлія Грінченко

У перший день «Студвесни-2021» своїми виступами порадувала команда економічного факультету

Традиційне щорічне свято студентських талантів, яке організовує центр культури ЗНУ, цього року об’єднало зусилля й креатив організаторів та команд, що накопичувався два роки поспіль. Адже через карантинні обмеження торік, на жаль, конкурс не відбувся. Отже перший день довгоочікуваних змагань пройшов «на ура!» і в ньому запалювали публіку команди двох факультетів – факультету соціології та управління й економічного.

Економічний факультет виступив на вищому рівні та зміг передати усю атмосферу теми свого виступу «Чарлі та Запорожсталь».

Єднання новачків-першокурсників та вже досвідчених студентів факультету заради однієї справи було таким же міцним, як сталь.

Шалений вир емоцій захопив як глядачів, так і членів журі.

Наш факультет відзначився у наступних номінаціях:

 • 1 місце у Студвесні 20/21;
 • 1 місце у першому конкурсному дні;
 • «Хореографічна постановка»;
 • «Гумор» - Олександр Коломоєць.

У травні 2021 р. студенти економічного факультету приєднались до волонтерського заходу «Мистецькі простори»

Захід відбувся на о. Хортиця на території Запорізької Січі.

Основною складовою частиною заходу став і потужний Бізнес-форум. Понад тридцять митців, креативних менеджерів, бізнесменів з різних куточків України зустрілися на нашому славетному острові, аби поділитися думками з гарячих тем сьогодення, а також презентувати свій позитивний досвід і творчість.

На економічному факультеті ЗНУ відбулася онлайн-зустріч випускників

Щороку економічний факультет ЗНУ в останню п’ятницю травня місяця святкує зустріч випускників. Цей рік не був винятком. Хоча через карантинні обмеження довелося проводити зустріч онлайн, але це не завадило учасникам створити позитивну атмосферу, подякувати колективу економічного факультету за якісні освітянські послуги та згадати студентські роки.