Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Студентське життя


В сучасних умовах суспільного життя проблеми саморозвитку молоді набувають особливої актуальності, вимагають зважених підходів, пошуків та впровадження нових форм, методів, засобів самореалізації студентів.

Система гуманітарної освіти та виховання факультету менеджменту має за мету створення умов для розвитку особистості і творчої реалізації кожного студента, виховання фахівців, здатних ефективно працювати і навчатися протягом життя, зберігати та примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства, розвивати і зміцнювати нашу незалежну, демократичну правову державу з конкурентноспроможною економікою як невід’ємну складову європейської та світової спільноти.

Виховний аспект присутній як у навчальному процесі, особливо при викладанні гуманітарних та соціально-економічних дисціплін, так і в різноманітних позанавчальних заходах. Значне місце у цій роботі належить кураторам академічних групп та студентським кураторам. На факультеті менеджменту працюють куратори академічних груп, а зі студентами першого курсу також студентські куратори, які організують заходи на різні теми згідно загальнодержавних та обласних програм; щорічно студенти факультету беруть участь у Кубку першокурсників, конкурсі «Студентська весна», фотоконкурсі «Університет очима студентів», у різноманітних загальноуніверситетських заходах; на факультеті проводяться диспути за круглим столом на тему «Моя майбутня професія», зустрічі з представниками провідних організацій за фахом, з цікавими людьми міста.

Наші студенти вміють не тільки добре вчитися, але й успішно реалізовувати свої здібності і таланти в різноманітній позааудиторній діяльності. Художній колектив факультету менеджменту завжди приймає активну участь у підготовці й проведенні тематичних вечорів, конкурсів «Міс факультету», «Містер факультету», інтелект-шоу «Білявки проти брюнеток», святкових концертів для студентів і викладачів.

Фізичне виховання на факультеті менеджменту розглядається як невід’ємна складова гуманітарної освіти, котра забезпечує основи для розвитку фізичного, психічного, соціального та духовного здоров’я кожного. Спортивна команда факультету менеджменту незмінно посідає призові місця у загальному заліку спартакіади ЗНУ та неодноразово ставала абсолютним переможцем спартакіади ЗНУ та здобувала Кубок Ректора з футзалу.