Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Наукова робота


На кафедрі слов’янської філології наукова робота здійснюється у межах функціонування двох наукових шкіл׃

Літературний процес проблеми спадкоємності і типології (літературознавчі дослідження) Слов’янські мови в їх історичному розвитку (мовознавчі дослідження).

За останні кілька років завдяки численним дослідженням сформовано науковий напрям «Історична пам’ять в літературі та фольклорі» (проф. Павленко І. Я.).

Науковці кафедри є постійними учасниками щорічних наукових конференцій, як в Україні, так і поза її межами. Наукові розвідки викладачів опубліковані у провідних вітчизняних й закордонних фахових виданнях.

Активно проваджується науково-практична діяльність, пов’язана із комерціалізацією та прикладними й міждисциплінарними аспектами досліджень. Зокрема, із 2017 року при кафедрі функціонує «Науково-консультаційний центр юридичної лінгвістики» (спільно з юридичним факультетом).

Вчені кафедри активно залучаються до експертного середовища МОН України та міжнародного співробітництва (проф. Павленко І. Я., доц. Темна О. В.), й грантового фінансування наукової діяльності (Запорізька обласна рада, департамент розвитку культури та туризму).

Наукові здобутки кафедри словянської філології 2020

10.02.2020 16:13