Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Підготовчі курси


ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до ЗНО та творчих конкурсів

Запорізький національний університет оголошує набір на 8-ми місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів. Форми навчання на курсах – вечірня і заочна. Початок прийому заяв – 30 серпня 2019 року. Зареєструватись і заповнити електронну заявку можна на сайті університету.

Тривалість занять із 16 вересня 2019 року до 15 травня 2020 року.

Програма курсів розрахована на 8 місяців підготовки до ЗНО з усіх предметів. Підготуватись на курсах можна як із одного предмета, так і з кількох одночасно.

За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами вступу 2019 на спеціальності Середня освіта (Математика), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Інформатика), Біологія, Екологія, Хімія, Фізика та Астрономія, Прикладна фізика та наноматеріали, Математика, Лісове господарство, Галузеве машинобудування, Металургія, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Будівництво та цивільна інженерія, Технології захисту навколишнього середовища, Цивільна безпека, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Електроніка, Теплоенергетика, Гідроенергетика, Мікро- та наносистемна техніка, випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету. Після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують сертифікат.

Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до складання ЗНО та проходження творчих конкурсів.

Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:

 • заяву про зарахування на підготовчі курси,
 • 2 фото 3х4,
 • ксерокопію паспорта (свідоцтва про народження),
 • довідку із закладу освіти,
 • копію квитанції про оплату.

Вартість за весь період навчання:

 • Вечірня форма
  • 4 предмети (4 300 грн.)
  • 3 предмети (3 700 грн.)
 • Заочна форма
  • 4 предмети (2 890 грн.)
  • 3 предмети (2 600 грн.)

Слухачі курсів можуть обрати зручне місце для відвідування занять на підготовчих курсах: навчальний корпус № 2 Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б) або Інженерний інститут Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 10).

За детальною інформацією щодо підготовчих курсів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2, тел.: (061) 289-12-96, e-mail: vdpp_znu@ukr.net або до Інженерного інституту ЗНУ за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова,10, каб. Л 312 тел. (061) 227-12-75.

Реквізити для оплати

Запорізький національний університет

П.І.Б. (слухача); спеціальність – ПК ЗНУ

Форма навчання – вечірня/заочна

До сплати/ дата

р/р 31254283102045 ДКСУ м. Києва

МФО 820172 ЄДРПОУ 02125243

Якісна підготовка слухачів на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання ЗНО та вступу до закладу вищої освіти!


03.09.2019 14:43