Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Підготовчі курси


ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до ЗНО та творчих конкурсів

Запорізький національний університет оголошує набір на 8-ми місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів. Форми навчання на курсах – дистанційна. Початок прийому заяв – 22 серпня 2022 року. Зареєструватись і заповнити електронну заявку можна на сайті університету

Реєстрація

Тривалість занять із 3 жовтня до 21 травня 2023 року.

Форма навчання вечірня у дистанційному форматі з 16:05 до 19:00.

Програма курсів розрахована на 8 місяців підготовки до ЗНО. Підготуватись можна з одного або декількох предметів.

Предмети, за якими можна підготуватись до складання ЗНО:

  • Українська мова та література
  • Історія України
  • Англійська мова
  • Математика
  • Біологія
  • Дизайн
  • Архітектура

За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами вступу 2022 на спеціальності Середня освіта (Математика), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Інформатика), Біологія, Екологія, Хімія, Фізика та Астрономія, Прикладна фізика та наноматеріали, Математика, Лісове господарство, Галузеве машинобудування, Металургія, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Будівництво та цивільна інженерія, Технології захисту навколишнього середовища, Цивільна безпека, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Електроніка, Теплоенергетика, Гідроенергетика, Мікро- та наносистемна техніка, випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету. Після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують свідоцтво.

Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до складання ЗНО та проходження творчих конкурсів.

Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:

  • заяву про зарахування на підготовчі курси,
  • ксерокопію паспорта,
  • копію квитанції про оплату.

Вартість за весь період навчання за один предмет 810 грн. Оплатити з 26.09. по 02.10.2022. Реквізити будуть розміщенні в групі телеграмм.

За детальною інформацією щодо підготовчих курсів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою:

вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209,

навчальний корпус № 2,

тел.: (061) 289-12-96,

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: https://t.me/VDPP_ZNU

Якісна підготовка слухачів на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання ЗНО та вступу до закладу вищої освіти!