Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Підготовчі курси


ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до НМТ-2024

Запорізький національний університет оголошує набір на 4-місячні курси підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ). Форма навчання на курсах – дистанційна. Заняття проходять у Zoom із 16.05 до 19.00, один предмет – один раз на тиждень. Прийом заяв – із 11 грудня 2023 року. Зареєструватись і заповнити електронну анкету можна за покликанням:

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Після опрацювання анкети, на пошту зареєстрованих учасників будуть надіслані реквізити для оплати.

Тривалість занять із 5 лютого до 31 травня 2024 року.

Програма курсів розрахована на 4 місяці підготовки до НМТ-2024.

Підготуватись можна з одного або декількох предметів:

  • Українська мова
  • Українська література
  • Історія України
  • Математика
  • Англійська мова.

Після закінчення навчання на підготовчих курсах слухачі проходять підсумкову атестацію з обраних предметів. Випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету на спеціальності з особливою підтримкою від держави, які визначені Умовами вступу 2023 (Додаток 6: https://pk.znu.edu.ua/4483.ukr.html), – Дошкільна освіта; Початкова освіта; Середня освіта (Математика); Середня освіта (Біологія та здоров’я людини); Середня освіта (Фізика); Середня освіта (Інформатика); Хімія; Прикладна фізика; Математика; Мисливське господарство та рослинні ресурси; Галузеве машинобудування; Металургія; Обробка металів тиском; Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; Інжиніринг об'єктів промислової енергетики; Теплоенергетика; Гідроенергетика; Електроніка; Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; Проєктування безпілотних апаратів та систем керування; Мікро- та наносистемна техніка; Технології захисту навколишнього середовища; Інженерна екологія та технології вторинної переробки; Промислове і цивільне будівництво; Міське будівництво та господарство; Охорона праці. Також після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують свідоцтво. Випускникам підготовчих курсів, котрі будуть вступати до Запорізького національного університету та Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. М. Потебні надаватимуть перевагу при розгляді мотиваційних листів у разі однакової кількості балів з іншими вступниками.

Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до складання НМТ. Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:

  • анкету (електронна реєстрація);
  • копію паспорта;
  • копію квитанції про оплату.

Вартість за весь період навчання за один предмет 930 грн.

(1 предмет – 930 грн., 2 предмети – 1860 грн., 3 предмети – 2790 грн. і т. д.)

Детальнішу інформацію щодо підготовчих курсів можна отримати у відділі доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, навчальний корпус № 2, тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86, e-mail: vdpp.znu@gmail.com, телеграм-канал: https://t.me/VDPP_ZNU

Ми у соцмережах: