Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Про відділ


Сьогодні на абітурієнтів покладена велика відповідальність. Звісно, першочергове завдання, від якого залежить майбутнє вступників, - зробити правильний вибір на користь кращого вищого навчального закладу та спеціальності, яка відповідатиме їхнім здібностям, уподобанням і прагненням. Успішно пройти це випробування ви зможете з відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету. Висококваліфіковані фахівці допоможуть вступникам не лише якісно підготуватися до ЗНО, але й усвідомлено обрати майбутню професію.

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування – платформа для отримання актуальної інформації щодо змін до Правил прийому, особливостей вступу, ЗНО. На базі відділу функціонує консультативний центр, який вже не один рік супроводжує абітурієнтів на всіх етапах проходження ЗНО та вступу до вищого начального закладу.

Ми підтримаємо усіх, хто прагне до омріяної мети: стати студентом Запорізького національного університету – провідного вищого начального закладу нашого краю, де молоді надають освітні послуги європейського рівня. Отже, завдяки нашому відділу, ви можете познайомитися з вищою школою та розширити власні адаптаційні можливості, підвищити рівень особистої соціально-психологічної підготовки.

Тож Ваша кар’єра починається саме з вибору ЗНУ. Ми допомагаємо вам обрати професійний шлях навіть на етапі консультаційних зустрічей, які регулярно проводить наш виш. Крокуємо спільно до омріяного результату: « Я – студент університету». Творімо успішну сучасність разом!


28.09.2018 12:01