Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Університет / Інженерний інститут ... / Факультети / Факультет металургії / Кафедри / Кафедра металургійного ... / Лабораторії / Лабораторія з теорії машин та механізмів, деталей машин та підйомно-транспортних машин

Лабораторія з теорії машин та механізмів, деталей машин та підйомно-транспортних машин


Керівник лабораторії

Хафізова Лариса Олександрівна

Адреса: , м. Запоріжжя, пр. Соборний, 226, аудиторії №18

Tел.: +380 (61) 227-12-42

E-mail: kafedraMOZGIA@ukr.net

Лабораторія з теорії машин та механізмів, деталей машин та підйомно-транспортних машин ауд. 18 (117,9 м2) також включає в себе необхідне діюче лабораторне обладнання, навчальні друковані наочні посібники, ілюстрований матеріал на стендах, що сприяють розвитку творчого потенціалу студентів та відіграють велику роль в процесі освоєння ними предмета.

До переліку обладнання та необхідного в навчальному процесі устаткування належать: установки ДП11А та ДП16А, які використовується для дослідження залежності моменту і наведеного коефіцієнта тертя в підшипниках кочення від навантаження, частоти обертання і розмірів підшипників; установка ТММ33М для дослідження ККД передачі гвинт-гайки при різних режимах навантаження та використанні різних матеріалів гайки; редуктори для проведення лабораторних робіт по визначенню параметрів зубчатого зачеплення; діюча модель візка мостового крану; домкраті - гвинтовий та ручний для проведення практичних робіт тощо.


26.03.2019 12:32