Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Студентське життя


Факультет будівництва та цивільної інженерії завжди намагався розвивати у студентів не тільки академічні, а й творчі здібності, розкривати таланти молоді, розширювати кругозір, пропонуючи для цього численні можливості для самореалізації, активного і насиченого життя. Справжній студент-будівельник встигає все - він успішно навчається, займається науковими дослідженнями, бере участь в різного роду конференціях і активно відпочиває. Адже студентське життя - це не тільки лекції і семінари, це і заняття в різних спортивних секціях, участь у веселих КВК, цікавих конкурсах, організація заходів та гучних вечірок.

На факультеті успішно функціонує і розвивається своя студентська рада, що складається з глибоко мотивованих і цілеспрямованих студентів. За роки її існування кількість активістів та реалізованих проектів значно збільшилася.

Студенти факультету будівництва та цивільної інженерії – організатори великої кількості університетських заходів , таких як, наприклад, Новий рік, Хелловін, Charity Fair. З року в рік «Золотий борисфен» дарує ефектне і чарівне видовище від найталановитіших студентів-першокурсників, де  наш факультет мало не щороку здобуває призове місце. Студенти ФБЦІ регулярно відвідують дитячі будинки та притулки для тварин,  вітають вихованців подарунками та надають грошову допомогу.

Також у нас є чинні збірні команди з тенісу футболу, які не раз ставали переможцями та призерами не тільки на міжфакультетських змаганнях, а й на рівні міста.


20.02.2019 16:17