Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Кафедра економіки підприємства


Дробишева Олена Олегівна

В.о. завідувача кафедри

Адреса: 69006, м. Запоріжжя, просп. Соборний 226, л417

Tел.: (061) 227-12-28

E-mail: oo.drobysheva@gmail.com

Добровольска Крістіна Віталіївна

Фахівець

Адреса:

Tел.:

E-mail:

Кафедра економіки підприємства є першою кафедрою економічного напряму в Запорізькому регіоні та основою всіх інших економічних кафедр. З 1967 року готує фахівців для різних галузей економіки регіону, країни та світу.

У 1967 році при Запорізькій філії Дніпропетровського металургійного інституту була заснована кафедра «Економіки та організації металургійної промисловості». Кафедра готувала інженерів-економістів за спеціальністю «Економіка, організація, планування та управління металургійною промисловістю». На кафедрі викладались такі дисципліни, як: - економіка чорної та кольорової металургії; - організація виробництва на підприємствах чорної та кольорової металургії; - планування та управління виробництвом; - аналіз діяльності підприємства; - статистика.

У 1972 році кафедру «Економіки та організації металургійної промисловості» було розподілено на дві - «Економіки виробництва» та «Організації, управління та планування металургійної промисловості».

У 1988 році кафедри «Економіка промисловості» та «Організація, управління та планування металургійної промисловості» були знову об'єднані в одну - кафедру «Економіки та організації виробництва», яку очолив Пляскін Іван Іванович.

З жовтня 2003 року кафедра «Економіки та організації виробництва» перейменована на кафедру «Економіки підприємства».


13.05.2019 14:38