Стара версія
Головна сторінка / Університет / Факультети / Факультет соцiологiї та ... / Кафедри / Кафедра соціальної філософії та управління

Кафедра соціальної філософії та управління

Бутченко Тарас Іванович

завідувач кафедри, професор кафедри, доктор філософських наук, доцент

Адреса:

69063, м. Запоріжжя, вул. Дніпровська, 33 А (IV корп., 315)

Контакти:

тел.: (061) 228-75-73

е-mail: philosophy@fsu.org.ua

Кафедра соціальної філософії та управління була створена в 2001 році. За час свого існування мала назви: «Кафедра політології та теорії управління» (2001-2003 рр.), «Кафедра теорії та практики управління» (2003-2008 рр.) та «Кафедра соціальної філософії та управління» (2008 р.).

Кафедра соціальної філософії та управління здійснює підготовку фахівців за спеціальностями (освітніми програмами) «Соціальна робота» (спеціалізації «Управління соціальними процесами», «Управління персоналом»), «Державна служба» (спеціалізація «Територіальне управління та місцеве самоврядування»); «Філософія» (спеціалізації «Релігієзнавство», «Філософія управління», «Філософія інформаційної діяльності»).

06.12.2019 20:42