Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Студентське життя


Факультет журналістики – це той факультет, куди приходять вчитися мрійливі романтики, а виходять універсальні медійники, рекламісти, редактори, інформаційники. Невипадково тут знаходиться епіцентр студентської активності.

Так, 2018-2019 навчальний рік був складним, але й плідним на цікаві заходи та перемоги. У вересні старшокурсники на чолі зі студентською радою гостинно зустріли першокурсників, допомогли адаптуватися до навчання в Запорізькому найкращому університеті. Згуртуванню у дружню родину посприяли Посвята в першокурсники на біостанції ЗНУ, а також підготовка до «Кубку першокурсника – 2019». Темою цьогорічного виступу став «Холостяк» – і трійка харизматичних хлопців влучили у серце кожної дівчини, присутньої у глядацькій залі. У підсумку команда журфаку отримала 1 місце серед університетських факультетів.

Ще студенти взяли участь у щорічному конкурсі «Студентська весна – 2019», який цього разу був пов'язаний з країнами світу. Наш факультет обрав країну сонця та вина – Грузію. Під час виступу на сцені було організовано традиційне грузинське весілля – злиття двох різнонаціональних сімей. У результаті факультет виборов 2-ге місце серед університетських факультетів і коледжів ЗНУ.

Активно брали участь і в спортивних заходах у межах спартакіади: дівчата та хлопці змагалися в іграх з усіх можливих видів спорту. Та найулюбленішим на факультеті став футбол. Наші першачки з рахунком 9:4 здобули головну винагороду університету – «Кубок ректора».

Також упродовж року студентство весело та гуртом святкувало День закоханих, День доброти, Міжнародний день рідної мови, День восьмого березня, Масляну тощо. Традиційно всі заходи супроводжували розважальною музичною перервою біля деканату та фотовиставки журфаку.

Представники факультету неодноразово відвідували театри Запоріжжя (Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г.Магара, Театр юного глядача, театр-лабораторію «Vie» тощо). Тому кілька студентів стали переможцями обласного конкурсу студентських театральних рецензій «Січеславна».

Студентство долучилося і до організації «Медіафестивалю – 2019»: підтримували школярів, їх досягнення та роботи, які вони презентували, проводило Дні відкритих дверей, знайомило майбутніх студентів з освітніми програмами факультету журналістики, заохочувало абітурієнтів до інтерактивів. А у квітні Установчий форум Асоціації випускників факультету журналістики дав можливість поспілкуватися з фахівцями медіасфери, отримати корисні робочі настанови та поради.

Особливістю цього року стала перемога студентів Євгена Терещенка, Олексія Корицького та Анастасії Раткіної у номінаціях «Журналіст року», «Патріот року» та «Волонтер року» відповідно у межах загальноуніверситетського конкурсу «Студент року-2018». Активність журфаківців неодноразово визнана та відзначена і на міському та всеукраїнському рівнях: тільки протягом цього навчального року 14 студентів отримали стипендію міської ради, призначену обдарованій молоді, 1 студентка стала стипендіатом Верховної Ради, ще одна – здобула стипендію Кабінету Міністрів України.


20.06.2019 12:41