Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Безкоштовні тренінги ЗНО


Цьогоріч 10 лютого всі охочі випускник шкіл зможуть взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з біології і фізики (початок о 09.00). Цього ж дня в ЗНУ пройдуть тренінги з хімії та географії (початок о 13.00).

24 лютого о 09.00 запрошуємо майбутніх абітурієнтів до ЗНУ на безкоштовні тренінги із української мови та літератури. О 13.00 цього дня відбудуться тренінги з іноземної мови.

03 березня тренінги із математики о 09.00 та о 13.00 з історії України.

Зареєструватись

Безкоштовні тренінги ЗНО на базі ЗНУ максимально наблизять вас до умов, у яких проходитиме основна сесія ЗНО. І не лише перевірите рівень своїх знань, а й підготуєтеся психологічно, організаційно, процедурно. Технологія тренінгів забезпечить вам «знання в дії» («knowledge action»). Ви познайомитесь з вищою школою та розширите свої адаптаційні можливості. Зауважте, що жоден репетитор не надасть такої соціально-психологічної підготовки, як ці тренінги. Перевага пробних тестувань нашого університету полягає в тому, що результати абітурієнтів перевіряють фахівці вишу й оприлюднюють на сайті ЗНУ, де з ними можуть ознайомитися всі учасники тренінгів.

Участь у таких заходах дозволить майбутнім абітурієнтам вчасно звернути увагу на теми, які потребують додаткового опрацювання й дозволить їм скласти уявлення про їхній загальний рівень підготовки, звернутися за додатковою консультацією зі складної для них етми до шкільних вчителів чи представників університету.


29.01.2019 10:24