Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Університет / Підрозділи / Відділ виховної роботи / Перелік студентів, яким потрібно пройти флюорографічне обстеження (квітень 2018)

Перелік студентів, яким потрібно пройти флюорографічне обстеження (квітень 2018)


1 Гавриленко Ольга Юріївна Біологічний
2 Дзіраєва Лариса Євгенівна Біологічний
3 Іванов Ігор Андрійович Біологічний
4 Карпікова Маргарита Євгенівна Біологічний
5 Критина Аліна Сергіївна Біологічний
6 Ложкіна Ірина Сергіївна Біологічний
7 Мкртчян Арсен Хачатурович Біологічний
8 Сюсель Андрій Едуардович Біологічний
9 Чабанов Олександр Сергійович Біологічний
10 Чопок Максим Олегович Біологічний
11 Шарпата Анна Олександрівна Біологічний
12 Білоус Анна Віталіївна Економіко-правничий коледж
13 Білоус Сергій Сергійович Економіко-правничий коледж
14 Бондаренко Артур Вікторович Економіко-правничий коледж
15 Варченко Анастасія Юріївна Економіко-правничий коледж
16 Зенько Олександр Ігорович Економіко-правничий коледж
17 Ковальов Роман Романович Економіко-правничий коледж
18 Ковальова Діана Євгенівна Економіко-правничий коледж
19 Косенко Ярослав Олександрович Економіко-правничий коледж
20 Кумер Анна Віталіївна Економіко-правничий коледж
21 Кутнякова Олександра Вікторівна Економіко-правничий коледж
22 Мельник Тетяна Сергіївна Економіко-правничий коледж
23 Новікова Олександра Антонівна Економіко-правничий коледж
24 Пєнкіна Ольга Ігорівна Економіко-правничий коледж
25 Підлозна Анастасія Дмитрівна Економіко-правничий коледж
26 Плєхова Каріна Віталіївна Економіко-правничий коледж
27 Приступа Альона Володимирівна Економіко-правничий коледж
28 Просвірова Олександра Костянтинівна Економіко-правничий коледж
29 Просяний Тимур Ігорович Економіко-правничий коледж
30 Різаков Олексій Юрійович Економіко-правничий коледж
31 Салогуб Владислав Васильович Економіко-правничий коледж
32 Степанов Данило Андрійович Економіко-правничий коледж
33 Тарасенко Данило Дмитрович Економіко-правничий коледж
34 Товстик Захар Олександрович Економіко-правничий коледж
35 Трисецька Оксана Дмитрівна Економіко-правничий коледж
36 Фефелова Владислава Владиславівна Економіко-правничий коледж
37 Храпач Олександра Миколаївна Економіко-правничий коледж
38 Храпко Вадим Віталійович Економіко-правничий коледж
39 Шаровська Олександра Олегівна Економіко-правничий коледж
40 Шашкіна Вікторія Максимівна Економіко-правничий коледж
41 Балковий Ярослав Володимирович Економічний
42 Бобир Анжеліка Олександрівна Економічний
43 Богаєвська Марина Сергіївна Економічний
44 Боярський Владислав Федорович Економічний
45 Бутенко Анна Анатоліївна Економічний
46 Васильченко Євгеній Сергійович Економічний
47 Величко Дмитро Євгенович Економічний
48 Горган Єлизавета Володимирівна Економічний
49 Дєдул Дар'я Костянтинівна Економічний
50 Єрохіна Вікторія Вячеславівна Економічний
51 Земелько Аліна Федорівна Економічний
52 Кліщ Богдан Андрійович Економічний
53 Коблик Анастасія Сергіївна Економічний
54 Коваленко Інна Олександрівна Економічний
55 Коновалова Аліна Володимирівна Економічний
56 Кононенко Ілона Дмитрівна Економічний
57 Кошубінська Аліна Сергіївна Економічний
58 Кульчер Орина В'ячеславівна Економічний
59 Купріянова (Іващенко) Ілона Сергіївна Економічний
60 Кутик Вікторія Анатоліїна Економічний
61 Лазаренко Вероніка Ігорівна Економічний
62 Луценко Сергій Олександрович Економічний
63 Льянова Ганн Олегівна Економічний
64 Майданний Олександр Олександрович Економічний
65 Масалига Ярослава Олексіївна Економічний
66 Мельник Євгеній Владиславович Економічний
67 Метельська Наталія Сергіївна Економічний
68 Михайленко Данило Михайлович Економічний
69 Непомняща Владислава Ігорівна Економічний
70 Петрова Аліна Віталіївна Економічний
71 Рєпіч Катерина Валеріївна Економічний
72 Савінкова Анна Володимирівна Економічний
73 Семьонова Тетяна Ігорівна Економічний
74 Сенюк Анастасія Едуардівна Економічний
75 Сідельнікова Софія Олександрівна Економічний
76 Стещенко Богдан Олексійович Економічний
77 Тищенко Оксана Сергіївна Економічний
78 Ткаченко Віра Миколаївна Економічний
79 Хомич Діана Дмитрівна Економічний
80 Цюпко Наталія Миколаївна Економічний
81 Чигрин Марина Сергіївна Економічний
82 Шпак Данило Владиславович Економічний
83 Горда Олексій Геннадійович Журналістики
84 Гур'єв Ігор Миколайович Журналістики
85 Дудченко Дарина Павлівна Журналістики
86 Куртєва Вікторія Олександрівна Журналістики
87 Лебідь Маргарита Іванівна Журналістики
88 Лисенко Ксенія Павлівна Журналістики
89 Маловічко Сергій Вадимович Журналістики
90 Мороз Катерина Юріївна Журналістики
91 Орловський Артем Валерійович Журналістики
92 Ужва Сергій Олександрович Журналістики
93 Цвєткова Катерина Олександрівна Журналістики
94 Шкроботько Наргіза Сражидіновна Журналістики
95 Антоненко Оксана Василівна Іноземної філології
96 Барабашук Олена Анатоліївна Іноземної філології
97 Барсук Юлія Владиславівна Іноземної філології
98 Бобровська Анастасія Олександрівна Іноземної філології
99 Богдан Олена Ігорівна Іноземної філології
100 Болгарін Дмитро Володимирович Іноземної філології
101 Воронін Денис Федорович Іноземної філології
102 Воронін Валерій Леонідович Іноземної філології
103 Герасименко Дар'я Олександрівна Іноземної філології
104 Гювелян Артур Ваграмович Іноземної філології
105 Євдокимова Ксенія Анатоліївна Іноземної філології
106 Єрмаков Станіслав Анатолійович Іноземної філології
107 Єщенко Олександра Павлівна Іноземної філології
108 Журавльова Альона Сергіївна Іноземної філології
109 Зуйкова Тетяна Леонідівна Іноземної філології
110 Іванова Каріна Сергіївна Іноземної філології
111 Козирєв Дмитро Сергійович Іноземної філології
112 Кравченко Віра Олександрівна Іноземної філології
113 Кременчуцький Валерій Юрійович Іноземної філології
114 Курбацька Олена Дмитрівна Іноземної філології
115 Лакіза Владислав Іванович Іноземної філології
116 Левентова Юлія Сергіївна Іноземної філології
117 Лисенко Катерина Миколаївна Іноземної філології
118 Мечетна Світлана Миколаївна Іноземної філології
119 Могулько Олександр Сергійович Іноземної філології
120 Мозгин Анастасія Віталіївна Іноземної філології
121 Набатова Катерина Олександрівна Іноземної філології
122 Нікуліна Єлизавета Олександрівна Іноземної філології
123 Обновленська Валерія Сергіївна Іноземної філології
124 Панченко Юлія Олександрівна Іноземної філології
125 Пащенко Валерія Олегівна Іноземної філології
126 Поляк Тетяна Павлівна Іноземної філології
127 Протченко Ірина Геннадіївна Іноземної філології
128 Рахубовська Ольга Сергіївна Іноземної філології
129 Романченко Марина Сергіївна Іноземної філології
130 Сагайдак Олена Ігорівна Іноземної філології
131 Соловйова Анна Олександрівна Іноземної філології
132 Степанчук Владислав Сергійович Іноземної філології
133 Тарасенко Анастасія Олександрівна Іноземної філології
134 Улицька Юлія Ігорівна Іноземної філології
135 Фурсенко Дар'я Олексіївна Іноземної філології
136 Халімонова Зінаїда Олександрівна Іноземної філології
137 Хасанова Ельвіна Рустемівна Іноземної філології
138 Чайковська Аліна Сергіївна Іноземної філології
139 Шахтарін Кирило Олександрович Іноземної філології
140 Швидка Єлизавета Олегівна Іноземної філології
141 Шеремет Євген Анатолійович Іноземної філології
142 Широка Олександра Ігорівна Іноземної філології
143 Боярчук Анна Дмитрівна Історичний
144 Дорошенко Анна Олегівна Історичний
145 Лук'яненко Мирослав Віталійович Історичний
146 Малахов Владислав Віталійович Історичний
147 Маляр Сергій Володимирович Історичний
148 Пенькова Світлана Олександрівна Історичний
149 Плетінь Катерина Віталіївна Історичний
150 Смирнова Анастасія Олексіївна Історичний
151 Соловйов Дмитро Олегович Історичний
152 Ступа Анастасія Володимирівна Історичний
153 Чепак Вероніка Євгенівна Історичний
154 Бессонов Олександр Олександрович Математичний
155 Бойко Тетяна Сергіївна Математичний
156 Волхонська Ірина Василівна Математичний
157 Дребезов Денис Олегович Математичний
158 Карнаухов Євгеній Сергійович Математичний
159 Ковальова Владислава Володимирівна Математичний
160 Ковальська Світлана Сергіївна Математичний
161 Курмак Артем Вячеславович Математичний
162 Кучерук Валентина Олексіївна Математичний
163 Марчук Максим Денисович Математичний
164 Мінаєв Едуард Олексійович Математичний
165 Мітюшкін Артем Анатолійович Математичний
166 Перепич Євгенія Вячеславівна Математичний
167 Піхота Сергій Вікторович Математичний
168 Поляков Сергій Володимирович Математичний
169 Постригань Анна Романівна Математичний
170 Семенець Владислав Сергійович Математичний
171 Сіменович Тетяна Володимирівна Математичний
172 Ушаков Андрій Олександрович Математичний
173 Чміль Михайло Миколайович Математичний
174 Шека Анна Анатоліївна Математичний
175 Шуляк Євгеній Євгенійович Математичний
176 Галілєєв Артур Андрійович Менеджменту
177 Герасимук Юлія Миколаївна Менеджменту
178 Левик Марина Сергіївна Менеджменту
179 Лисенко Валерія Олегівна Менеджменту
180 Модна Юлія Вікторівна Менеджменту
181 Оляніна Марина Олександрівна Менеджменту
182 Скамарохова Марина Миколаївна Менеджменту
183 Васинська Марія Володимирівна Соціальної педагогіки та психології
184 Гайдаш Тетяна Сергіївна Соціальної педагогіки та психології
185 Гойко Надія Борисівна Соціальної педагогіки та психології
186 Голубенко Вікторія Сергіївна Соціальної педагогіки та психології
187 Губченко Діана Олександрівна Соціальної педагогіки та психології
188 Євсєєва Єлизавета Юріївна Соціальної педагогіки та психології
189 Зінов'єв Олександр Олександрович Соціальної педагогіки та психології
190 Інькова Віолетта Олексіївна Соціальної педагогіки та психології
191 Калашнікова Марія Миколаївна Соціальної педагогіки та психології
192 Конощук Алла Вікторівна Соціальної педагогіки та психології
193 Прилуцька Тетяна Василівна Соціальної педагогіки та психології
194 Рибаков Євген Вікторович Соціальної педагогіки та психології
195 Романюк Вікторія Омельянівна Соціальної педагогіки та психології
196 Сливовська Марія Олександрівна Соціальної педагогіки та психології
197 Сова Анастасія Юріївна Соціальної педагогіки та психології
198 Ступак Сергій Миколайович Соціальної педагогіки та психології
199 Трубіна Карина Вадимівна Соціальної педагогіки та психології
200 Удовенко Валерія Сергіївна Соціальної педагогіки та психології
201 Яценко Олена Борисівна Соціальної педагогіки та психології
202 Анісімов Микола Сергійович Соціології та управління
203 Базилевська Діана Володимирівна Соціології та управління
204 Баранова Наталія Сергіївна Соціології та управління
205 Бахмацька Наталія Олександрівна Соціології та управління
206 Бондаренко Сніжана Олександрівна Соціології та управління
207 Гуманенко Єлизавета Андріївна Соціології та управління
208 Дундук Олег Юрійович Соціології та управління
209 Кірієнко Ганна Євгеніївна Соціології та управління
210 Коробова Владислава Володимирівна Соціології та управління
211 Кошляк Аліна Володимирівна Соціології та управління
212 Міщенко Анастасія Сергіївна Соціології та управління
213 Мохунь Марина Олександрівна Соціології та управління
214 Плужнік Владислав Владиславович Соціології та управління
215 Сіра Карина Юріївна Соціології та управління
216 Товкач Яна Костянтинівна Соціології та управління
217 Хіркунов Євген Романович Соціології та управління
218 Чижова Надія Вікторівна Соціології та управління
219 Щербакова Аліна Дмитрівна Соціології та управління
220 Єщенко Анастасія Павлівна Торговий коледж
221 Макуха Анна Віталіївна Торговий коледж
222 Московець Мар'яна Олександрівна Торговий коледж
223 Московець Анастасія Олександрівна Торговий коледж
224 Оніщенко Олена Петрівна Торговий коледж
225 Рокицька Тетяна Павлівна Торговий коледж
226 Сисоєв Дмитро Едуардович Торговий коледж
227 Сулаков Дмитро Сергійович Торговий коледж
228 Сурган Олександр Сергійович Торговий коледж
229 Ткаченко Юлія Сергіївна Торговий коледж
230 Дремлюга Вадим Сергійович Фізичний
231 Жаркова Інна Юріївна Фізичний
232 Нестеренко Анастасія Вадимівна Фізичний
233 Сташенко Оксана Валеріївна Фізичний
234 Беспалько Олег Сергійович Фізичного виховання
235 Боков Денис Андрійович Фізичного виховання
236 Вітик Анна Юріївна Фізичного виховання
237 Гедіков Ростислав Валерійович Фізичного виховання
238 Гецко Катерина Русланівна Фізичного виховання
239 Гешева Вікторія Ігорівна Фізичного виховання
240 Главчева Анастасія Олексіївна Фізичного виховання
241 Гладкий Владислав Сергійович Фізичного виховання
242 Голік Вікторія Володимирівна Фізичного виховання
243 Горбачов Олександр Вікторович Фізичного виховання
244 Гордина Інна Олександрівна Фізичного виховання
245 Горобій Іван Володимирович Фізичного виховання
246 Денисенко Ігор Сергійович Фізичного виховання
247 Деркач Руслан Олександрович Фізичного виховання
248 Желтоухов Олександр Андрійович Фізичного виховання
249 Зеленський Владислав Олександрович Фізичного виховання
250 Козачок Анна Вадимівна Фізичного виховання
251 Коноплянка Юлія Олегівна Фізичного виховання
252 Корольков Ілля Сергійович Фізичного виховання
253 Кравцова Маргарита Євгенівна Фізичного виховання
254 Левченко Владислав Миколайович Фізичного виховання
255 Лисюк Богдан Віталійович Фізичного виховання
256 Лубенець Вячеслав Сергійович Фізичного виховання
257 Мельник Вікторія Андріївна Фізичного виховання
258 Меркулов Артем Сергійович Фізичного виховання
259 Нища Марина Олегівна Фізичного виховання
260 Ойленг Ольга Вікторівна Фізичного виховання
261 Орманжи Ганна Володимирівна Фізичного виховання
262 Пасс Поліна Андріївна Фізичного виховання
263 Пащенко Олена Сергіївна Фізичного виховання
264 Пекар Богдан Олегович Фізичного виховання
265 Пєнкіна Єлизавета Ігорівна Фізичного виховання
266 Плисенко Сергій Сергійович Фізичного виховання
267 Погурська Катерина Олександрівна Фізичного виховання
268 Подковиров Руслан Володимирович Фізичного виховання
269 Полатайко Євген Романович Фізичного виховання
270 Полозок Антон Олександрович Фізичного виховання
271 Поправка Станіслав Костянтинович Фізичного виховання
272 Прокопенко Антон Сергійович Фізичного виховання
273 Процик Вадим Олегович Фізичного виховання
274 Пунов Олександр Юрійович Фізичного виховання
275 Рожок Ольга Сергіївна Фізичного виховання
276 Савченко Володимир Павлович Фізичного виховання
277 Семикін Дмитро Миколайович Фізичного виховання
278 Сергєєв Сергій Олександрович Фізичного виховання
279 Сергієнко Єлизавета Віталіївна Фізичного виховання
280 Синенко Дар'я Валеріївна Фізичного виховання
281 Скороходова Наталя Сергіївна Фізичного виховання
282 Скуба Ольга Олександрівна Фізичного виховання
283 Смірнов Максим Михайлович Фізичного виховання
284 Солоха Аліна Сергіївна Фізичного виховання
285 Стоячко Ольга Олександрівна Фізичного виховання
286 Сушко Микола Володимирович Фізичного виховання
287 Тараненко Катерина Станіславівна Фізичного виховання
288 Тарасенко Владислав Вячеславович Фізичного виховання
289 Топчій Ольга Олегівна Фізичного виховання
290 Троян Вероніка Володимирівна Фізичного виховання
291 Шевченко Антон Олександрович Фізичного виховання
292 Шишова Анна Артурівна Фізичного виховання
293 Шкандюк Карина Сергіївна Фізичного виховання
294 Шкірміна Юлія Сергіївна Фізичного виховання
295 Щедріна Дарина Сергіївна Фізичного виховання
296 Яцків Сергій Олегович Фізичного виховання
297 Баркова Олександра Михайлівна Філологічний
298 Басько Валерія Валеріївна Філологічний
299 Батій Аліна Володимирівна Філологічний
300 Гандзевич Іоланта Дмитрівна Філологічний
301 Дудніченко Віталіна Віталіївна Філологічний
302 Д'яченко Андрій Сергійович Філологічний
303 Заболотна Наталія Юріївна Філологічний
304 Івашкова Дар'я Андріївна Філологічний
305 Кісільова Владлена Іванівна Філологічний
306 Климашевська Аліна Денисівна Філологічний
307 Конкін Артур Миколайович Філологічний
308 Лакатош Анастасія Олександрівна Філологічний
309 Меняйло Дар'я Миколаївна Філологічний
310 Пронова Олександра Володимирівна Філологічний
311 Тітова Ірина Олександрівна Філологічний
312 Антипенко Ігор Богданович Юридичний
313 Бєнів Андрій Андрійович Юридичний
314 Борисов Андрій Вікторович Юридичний
315 Василенко Владислав Віталійович Юридичний
316 Воронець Андрій Юрійович Юридичний
317 Гриненко Євгеній Ігорович Юридичний
318 Грицаєнко Інна Олегівна Юридичний
319 Кандиболовський Олександр Ігорович Юридичний
320 Карпов Сергій Олександрович Юридичний
321 Касай Станіслав Едуардович Юридичний
322 Князєв Вадим Володимирович Юридичний
323 Кочерга Павло Сергійович Юридичний
324 Кравченко Валерія Юріївна Юридичний
325 Куц Дмитро Володимирович Юридичний
326 Михайлик Кристина Валентинівна Юридичний
327 Мойшевич Олег Іванович Юридичний
328 Некіпєлов Ігор Дмитрович Юридичний
329 Новосела Юлія Сергіївна Юридичний
330 Овчаренко Крістіна Василівна Юридичний
331 Овчаренко Карина Олександрівна Юридичний
332 Падалка Іванна Олексіївна Юридичний
333 Рус'єва Тетяна Василівна Юридичний
334 Садовий Владислав Юрійович Юридичний
335 Синяєв Іван Іванович Юридичний
336 Смолова Аліна Віталіївна Юридичний
337 Старушко Дмитро Володимирович Юридичний
338 Сторчай Дарина Іванівна Юридичний
339 Тарасенко Ольга Олександрівна Юридичний
340 Шевченко Катерина Володимирівна Юридичний
341 Ярьоменко Анастасія Дмитрівна Юридичний

16.04.2018 11:15